Přeskočit navigaci


Kalendář

Srpen
Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Reklama, odkazy

Naši partneři

Yumer - denní menu, rozvoz, takeaway - nabídka restaurací přehledně Plaváček webdesign Ubytování v chorvatsku


Dům Simpsonových

Na Evergreen Terrace nebydleli Simpsonovi odnepaměti. Přestěhovali se sem z jakéhosi springfieldského sídliště. Dům byl pro rodinu ideální svou velikostí i polohou mimo rušné ulice. Za dobu pobytu zde Simpsonovi zažili už opravdu hodně. Dům se rozpadal, třásl vinou přistávajících letadel, nakláněl kvůli špatným základům, bylo za ním postaveno torzo Matlockovi dálnice za vlády Leváka Boba a v The Simpsons Movie byl dokonce úplně zničen.

Dvougenerační, jednopatrový domek oranžovo-růžové barvy s připojenou garáží pro 2 auta a sloním klepadlem na vstupních dveřích nelze přehlédnout. K domu náleží zahrada, která je spíše travnatá. Simpsonovi nejsou zrovna pěstitelé zeleniny. V přízemí je krom kuchyně, kumbálu, vstupu do sklepa také obývací pokoj s krbem, který nesmí chybět v žádné americké rodině. Kuchyně je situována s výhledem do zahrady. Za zmínku zde stojí závěsy s kukuřicí. První patro jsou pak především dětské pokoje, další koupelna a manželská ložnice Homera a Marge. Vstup na půdu je z chodby v prvním patře.

Připojená garáž s kapacitou dvou aut funguje také jako dílna. Uvnitř, podle znělky, parkuje jenom Marge. Ve sklepě domu je sušička s pračkou, kotel na vodu a další pong na kterém Homer občas vyrábí své vynálezy nebo poličku na kořenky.


©2007 TheSimpsons.cz, všechna práva vyhrazena | design a kod Plaváček webdesign | ilustrace DALIart | redakční systém Plume CMS