Přeskočit navigaci


Kalendář

Listopad - Prosinec
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25

Reklama, odkazy

Naši partneři

Yumer - denní menu, rozvoz, takeaway - nabídka restaurací přehledně Plaváček webdesign Ubytování v chorvatsku


Chcete být Simpsonologem?

18.10.2007

Myslíte si, že znáte seriál Simpsonovi do puntíku a tím pádem neexistuje nic, co byste o našich žlutých přátelích nevěděli? Pak Vás může vyvézt z omylu hra s příznačným názvem Chcete být Simpsonologem? Hra je založena na velmi podobném principu jako televizní soutěž Chcete být milionářem, kterou jsme mohli sledovat na svých obrazovkách. Stačí správně odpovědět na 15 otázek, aby jste se mohli pyšnit titulem Simpsonolog. Pokud si nebudete s nějakou otázkou rady, můžete využít přítele na telefonu, 50:50 případně požádat o novou otázku. Ať už uspějete nebo ne, zkuste si hru zahrát vícekrát, nemusíte se bát, že se otázky budou opakovat, čeká jich totiž na Vás už více než přes 130. Příjemné také je, že hra je zdarma. Věřím, že se Vám hra bude líbit stejně jako nám. Své dojmy ze hry můžete svěřit do diskusního fóra o seriálu Simpsonovi.

Byli jsme se podivat za Simpsny ve Španělsku!

28.09.2007

Pitíčka s postavičkami SimpsonůAnimovaná rodinka ze Springfieldu je populární po celém světě, a proto jsme se rozhodli zkoumat jejich slávu i v zahraničí. Jak se můžete sami přesvědčit na fotkách, je oblíbenost Homera a spol. ve Španělsku velká. Sortiment zboží, který napodobuje různé postavičky ze seriálu je velmi pestrý a originální. V samém srdci Katalánska - v Barceloně narazíte na veselé hrdiny seriálu Simpsonovi téměř na každém rohu. Ať už ve světoznámé obchodní části města, která pokrývá ulici La Rambla nebo hned vedle neméně známeho díla Antonia Gaudiho - Sagrada Familia. Všude se na Vás usmívají penály, ručníky, trička, společenské stolní hry, polštáře, povlečení, zkrátka zboží všeho druhu. S trochou nadsázky můžeme říct, že Španelé dali Simpsonovi na všechno, co je napadlo. Po dvoudením zkoumání trhu v Katalánsku a to nejen v Barceloně, ale i v přilehlých městečkách se odvážíme tvrdit, že pestřejší nabídku májí jen oficiální prodejny klubu FC Barcelona. Jejich metody propagace samozřejmě nemaji v daném region konkurenci, a proto je třeba považovat za velký úspěch, že Bart, Lisa, Homer, Marge a Maggie spolu s dalšími obyvateli Sprigfieldu zdatně sekunduji nejvetší atrakci v Barceloně - fotbalu.

Kresba Barneyho Gumbla

25.09.2007

Dnes bych Vám chtěl ukázat krátké video, které jsem nalezl na stránkách youtube.com. Má téměř čtyři minuty a můžete na něm vidět, jak se dá nakreslit obličej Barneyho Gumbla. Video je zrychlené a celá kresba zabrala autorovi 20 minut.

Jak se kreslí Barneyho Gumbla si budete moci prohlédnou po nainstalování flashe.

O své postřehy ze sledování videa se můžete podělit v diskusi k seriálu Simpsonovi.


©2007 TheSimpsons.cz, všechna práva vyhrazena | design a kod Plaváček webdesign | ilustrace DALIart | redakční systém Plume CMS