Přeskočit navigaci


Kalendář

Červenec - Srpen
Po Út St Čt So Ne
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11

Reklama, odkazy

Naši partneři

Yumer - denní menu, rozvoz, takeaway - nabídka restaurací přehledně Plaváček webdesign Ubytování v chorvatsku


Fujtajbl

Kódové označení díluAABF19
Český názevFujtajbl
Anglický názevE-I-E-I-(ANNOYED GRUNT)
Česká premiéra06.11.2001
Světová premiéra07.11.1999
Tabulová hláška v češtiněNikdy jsem nedostal Nobelovu cenu za prdění
Tabulová hláška v angličtiněI did not win the Nobel Fart Prize

Simpsonovi se zase po čase dostávají do kina a film o Zorrovi Homera natolik ovlivní, že se rozhodne celý svůj dosavadní život řešit políčkováním bílou rukavicí. Zorro se v kině stane králem Anglie a Homerovi vychází jedna facka za druhou. 

Jednou však omylem narazí na milovníka soubojů, který Homerovu výzvu bere smrtelně vážně. Tak se stane, že se jižanský gentleman usídlí před domem Simpsonových i se svou ženou a karavanem. Díky vánočnímu stromečku se rodině podaří propašovat Homera do auta a zmizet z města. Když není kam jet, Homer si vzpomene na farmu, kde trávil dětství. 

Homer se snaží na farmě něco vypěstovat, ale v neúrodné půdě se nic neuchytí. Tedy do doby, než použije radioaktivní plutonium. Za pár dní jsou rajčata vyšší než sousedova kukuřice. Problém je v tom, že díky plutoniu se spojily semínka rajčat a tabáku a vznikl tomak (tomat + tabák = tomak). Krásně vypadající rajče má odpornou chuť cigaret a hnusný vnitřek. Je také návykové jako cigarety. 

Není divu, že o nový produkt se začne zajímat tabáková společnost, která by tak mohla do svých spárů více závisláků než kdy předtím. Něco tomaků ochutnala i sousedova zvířata, která teď dají za poslední plod klidně svůj život. 

Unikne Homer se svou rodinou tabákové korporaci? Unikne tabáková korporace závislé ovci? Kdo čeká na Homera až se vrátí z farmy domů???

©2007 TheSimpsons.cz, všechna práva vyhrazena | design a kod Plaváček webdesign | ilustrace DALIart | redakční systém Plume CMS