Přeskočit navigaci


Kalendář

Červenec - Srpen
Po Út St Čt So Ne
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11

Reklama, odkazy

Naši partneři

Yumer - denní menu, rozvoz, takeaway - nabídka restaurací přehledně Plaváček webdesign Ubytování v chorvatsku


Panská rodina

Kódové označení díluBABF08
Český názevPanská rodina
Anglický názevThe Mansion Family
Česká premiéra08.01.2002
Světová premiéra23.01.2000
Tabulová hláška v češtiněTřídní šašek není placené místo
Tabulová hláška v angličtiněClass clown is not a paid position

Při příležitosti 60. výročí předávání Springfieldských cen hrdosti každý občan Springfieldu vyhrává nějakou tu kategorii. Samozřejmě každý kromě Homera, který si ukradne aspoň rekvizitu. Důležitější ovšem je, že C. M. Burns se stane oficiálně nejstarším občanem Springfieldu. S tímto vítězstvím si uvědomí, že už není žádný mladík a musí odcestovat na vyšetření. Komu ale svěřit do doby svého návratu své panství? Není to nikdo jiný, než rodina Simpsonových a každý člen poznává slasti panského života.

Nejvíce si nepřeberného bohatství užívá Homer, který musí vyzkoušet snad úplně vše, co obří vila nabízí. Popíjení drahých drinků, nošení Burnsova obleku, pálení postelí (místo stlaní), jízda na sekačce, sauna, telefonáty do celého světa přidělávají Marge akorát starosti. Zatímco se pan Burns dozvídá, že není úplně zdravý, ale naopak má všechny možné nemoci, plus některé, co byly právě objeveny u něj a díky této koncentraci vlastně není mrtvý, Homer si se svými kumpány z baru U Vočka vypůjčí jeho jachtu, aby mohli odplout do mezinárodních vod, kde mohou pít alkohol před 2. hodinou odpolední. Výhodou mezinárodních vod je, že zde přestávají platit zákony, ale zrovna tak i ochrana námořní hlídky a tak se Burnsovy jachty zmocňují piráti. Ti pouze oberou posádku o všechny peníze, hodí je do moře žralokům a odplují s jachtou na pirátský ostrov, známý také jako Honk-kong.

Závěrem, při návratu pana domácího je jasné, že jediní, kdo pozbude s prázdnou je Divoký George ( Burnsova opice, která už není po souboji na nože krasavec), Smithers, který má v mozku nakladena vejce od bůh ví čeho a tradičně Homer Simpson, který se složí z toho, že nikdy nebude bohatý.


©2007 TheSimpsons.cz, všechna práva vyhrazena | design a kod Plaváček webdesign | ilustrace DALIart | redakční systém Plume CMS