Přeskočit navigaci


Kalendář

Červenec - Srpen
Po Út St Čt So Ne
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11

Reklama, odkazy

Naši partneři

Yumer - denní menu, rozvoz, takeaway - nabídka restaurací přehledně Plaváček webdesign Ubytování v chorvatsku


Kdo ví, kdo ovdoví

Kódové označení díluBABF10
Český názevKdo ví, kdo ovdoví?
Anglický názevAlone Again, Natura-Diddly
Česká premiéra22.01.2002
Světová premiéra13.02.2000
Tabulová hláška v češtiněNebyl jsem vyloučen po vzájemné dohodě
Tabulová hláška v angličtiněMy suspension was not "mutual"

Uprostřed ptačí rezervace, jednom z posledních míst panenské přírody nedaleko Springfieldu, byl vybudován nový autodrom. Simpsonovi na něj narazí právě včas, aby se mohli zúčastnit, jako diváci, dalšího závodu. Jak je svět malý se projeví, když se Homer v ochozech shledá s Nedem a jeho ženou Maude.  

Možná tomu chtěla tak náhoda, možná to měla napsané v osudu a možná jenom ve scénáři. Když Maude odejde pro občerstvení, Homer vyprovokuje u roztleskávaček salvu reklamních triček a omylem zasažená Maude přepadává přes okraj ochozů a je mrtvá. (protože nejde o speciální čarodějnický díl, je opravdu mrtvá) 

Ned Flanders přišel o milující ženu a Ron s Todem o mámu. Simpsonovi se snaží Nedovi a jeho klukům situaci co nejvíce zjednodušit. Především Homer. Řekl si, že pomůže Nedovi najít novou životní lásku. Bohužel ani záběry jak Ned vybírá peníze z bankomatu nepřilákají tu pravou a Ned pozvolna přestává věřit, že nad ním opravdu někdo bdí. 

Dojde do tak daleko, že málem nedorazí v neděli do kostela. Což by byla osudová chyba, protože by nikdy nepotkal krásnou zpěvačku Rachel Jordanovou, která nedávno přišla o bubeníka. Ze slušňáka se křesťanský rocker nestane, ale získá zpět aspoň svou víru, která jej dělá Nedem Flandersem.

©2007 TheSimpsons.cz, všechna práva vyhrazena | design a kod Plaváček webdesign | ilustrace DALIart | redakční systém Plume CMS